Horoskop dzienny + wróżba tarota

Horoskop dzienny (z wróżbą tarota) pomoże tobie w znalezieniu właściwej ścieżki poprzez życie. Istnieją możliwości, których nie sposób przecenić – dlatego nie wolno ich przegapić. Przygotowaliśmy więc prognozę na dziś, na jutro i nie tylko – dla wszystkich znaków zodiaku.

Każda prognoza zwróci twoją uwagę na sprawy, które (w innym przypadku) mogłyby ci umknąć – a przez to uniemożliwić pełne wykorzystanie swojego potencjału. Do tego, co tutaj przeczytasz, dołącz własną intuicję i wewnętrzną mądrość, której zapewne ci nie brakuje.

Horoskop na dziś dla znaków zodiaku

Wystarczy jedno kliknięcie, by przekonać się, czy prognoza astrologiczna może okazać się dla ciebie przydatna. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Znajdź swój znak zodiaku i poznaj swój horoskop dzienny.

♈ Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zodiakalny Baran jest pierwszym ze znaków zodiaku, przez co często określa się go mianem symbolu nowego początku. Człowiek urodzony w tym znaku zodiaku to osoba odważna i pewna siebie. Bez wahania stawia czoła nowym wyzwaniom i przygodom. W czym pomoże mu horoskop dzienny?

♉ Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Człowiek urodzony w znaku Byka bardzo ceni sobie wygodę oraz dobra materialne. Pragnie czerpać z życia pełnymi garściami i nie pozwoli, by ktoś stanął mu na drodze w realizowaniu tego zamierzenia. W jaki sposób Byk wykorzysta prognozę dziennego horoskopu?

♊ Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Człowiek urodzony pod znakiem Bliźniąt odznacza się niezwykłą witalnością. Jest pełen energii, a do tego całkiem inteligentny, więc potrafi dokonać w swoim życiu naprawdę wspaniałych rzeczy. W dodatku jego wrodzona ciekawość świata sprawia, że każdy dzień jest dla niego fascynującą przygodą.

♋ Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Człowiek urodzony pod znakiem zodiakalnego Raka jest pełnym sprzeczności osobnikiem. Charakteryzuje się ogromną zmiennością nastrojów. W dodatku jest niezwykle wrażliwy, więc łatwo można go obrazić. Horoskop dzienny pomoże mu w radzeniu sobie z emocjami.

♌ Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lew uwielbia być w centrum uwagi. Kiedy oczy wszystkich są na niego zwrócone, jest w swoim żywiole. Pragnie być podziwiany, a nawet hołubiony. To prawdziwa gwiazda w swoim otoczeniu. Zawsze popisujący się, entuzjastycznie nastawiony do życia, wypełnia swoje dni nietuzinkowymi zadaniami.

♍ Panna (23 sierpnia – 22 września)

Zodiakalna Panna uwielbia porządek. Całe jej życie jest posortowane i poukładane w szufladkach, szafkach i na półkach. Wszystko ma swoje miejsce i nie może być inaczej. Nic więc dziwnego, że Panna często zajmuje się magazynami, archiwami czy bibliotekami. Ona po prostu kocha układać i pilnować porządku. I tak codziennie.

♎ Waga (23 września – 22 października)

Zodiakalna Waga jest bardzo inteligentna i posiada dość szeroką wiedzę. Uwielbia długie dyskusje i nie ogranicza jej zakres tematyczny. Potrafi przywołać informacje przeczytane nawet dawno temu i żywo o nich rozprawiać. Każdego dnia chętnie ogląda wiadomości i czyta gazety, więc ciekawych informacji jej nie brakuje.

♏ Skorpion (23 października – 21 listopada)

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy wiedzieć o Skorpionie, jest fakt, iż to niezwykle tajemnicza osobowość. Właściwie chyba nie ma bardziej tajemniczego człowieka w całym zodiaku. Skorpion jest pełen sprzeczności, a co za tym idzie – szybko może się zmienić o sto osiemdziesiąt stopni. Każdego dnia potrafi pokazać zupełnie nową twarz.

♐ Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Zodiakalny Strzelec to istota, w której ścierają się dwie sfery – duchowa i fizyczna. Niezależnie od wszystkiego musi on znaleźć sposób na ich pogodzenie. W przeciwnym razie może mieć bardzo trudne życie, o osiągnięciu spełnienia nie wspominając. Horoskop dzienny znacznie ułatwia mu funkcjonowanie.

♑ Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Zodiakalny Koziorożec to największy konserwatysta w całym zodiaku. Wszelkie zmiany są przez niego zawsze niemile widziane. Najchętniej nie dopuszczałby do jakichkolwiek przemian w swoim życiu. Lubi poczucie stałości i pewności. Każdy dzień stara się przeżyć zgodnie ze swoją rutyną.

♒ Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Oto jeden z największych wizjonerów całego zodiaku. Wodnik daleko wybiega myślami w przyszłość, nie obawia się również działać w celu odkrywania nowych rzeczy. Bez wahania zanurza się w szczegółowe badanie wszechświata, którego tajemnice pragnie poznać. Jego dzień wygląda zazwyczaj mało standardowo.

♓ Ryby (19 lutego – 20 marca)

Zodiakalne Ryby to prawdziwi cierpiętnicy. Mają zwykle bardzo niskie mniemanie o sobie i za nic w świecie nie potrafią siebie naprawdę docenić. Uważają, że wszyscy dookoła są lepsi. Choć bardzo cenią innych ludzi, zazdroszczą im rzeczy, które… często sami posiadają. Mogą bardzo skorzystać na lekturze horoskopu dziennego.

Dowiedz się więcej: Horoskop dzienny dla Ryb.

Horoskop dzienny

W jaki sposób przygotowujemy horoskop dzienny? Prognoza dla każdego znaku zodiaku jest przygotowywana w standardowy sposób. Jej ostateczna forma zostaje zredagowana do nieco krótszej wersji, by skupiała się na najważniejszych kwestiach, które mogą mieć znaczenie dla większej liczby czytelników.

Prognozę codziennego horoskopu podzieliliśmy na następujące sekcje:

  • Opis dnia – notatka przedstawiająca podstawowe ustalenia horoskopu na dany dzień;
  • Porada – na co zwrócić szczególną uwagę;
  • Wróżba tarota na dziś – jedna karta ciągnięta dla każdego dnia i znaku zodiaku.

Autor: Astroweb

Morgan Howen