Plus rozdaje darmowe gigabajty. Wyślij SMS na 80724

Plus rozdaje darmowe 25 GB internetu dla wszystkich klientów indywidualnych. W przyszłości na chętnych czeka jeszcze więcej prezentów.

Operator sieci Plus przygotowuje się już do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, które rozpoczną się już pod koniec lipca, czyli dokładnie za kwartał, a potrwają aż do 11 sierpnia.

Zielony operator jako sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski (od października 2023 roku), uruchomił właśnie z tej okazji specjalną platformę, kryjącą się pod nazwą Klub Kibica.

Dołączyć mogą do niego wszyscy użytkownicy Plusa, a do tego na start mogą oni otrzymać przyjemny bonus. Chodzi o pakiet 25 GB internetu z dostępem do szybkiej sieci 5G oraz 5G Ultra.

Co więcej, w następnych tygodniach w ramach olimpijskiego Klubu Kibica użytkownicy będą mogli odkrywać kolejne specjalne oferty i promocje. Warto dołączyć, bo może nam się to zdecydowanie opłacić – i to już na starcie.

Aby dołączyć do klubu, należy wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści KIBICUJE na numer 80724. W ten sposób zostanie też przydzielona darmowa paczka internetu.

Morgan Howen